O nás

Ačkoliv mám technické vzdělání, během života jsem zjistil, že moje vášeň je pěstování a množení rostlin všeho druhu.

ruce-3

Nyní následujeme naše srdce!

Chceme lidem dělat radost jak okrasnými rostlinami, tak zlepšovat jejich kvalitu stravy dodávkami bio zeleniny, bylinek a mikrozeleniny především.

Co je Ličnogreens?
Nově vznikající společnost sídlící v obci Lično, která se soustředí na výrobu mikrozeleniny a ostatních bylinek dle požadavku zákazníku. V laboratoři vyrábíme pro vybrané hotely a restauračním zařízení, a dodáváme čerstvou mikro zeleninu nejvyšší kvality s dopravou zdarma. Fungujeme i jako bylinkový servis pro profesionály. Máme neustále vypěstované větší množství, oproti objednávkám klientů.

Spolupráce?
Nyní má naše laboratoř volné kapacity, nabízíme tedy možnost spolupráce pro širokou veřejnost. Plánujete oslavu, grilovačku , nebo jen chcete překvapit rodinu, nebo kamarády? Můžeme Vám připravit degustační box se šesti druhy rostlin. Na obaly máme vratnou zálohu a zboží si vyzvednete u nás v Ličně. Mikrozelenina sice roste jako z vody, ale objednávku musíte provést telefonicky minimálně 8 dnů před Vaší oslavou, ideálně 12.

Portfolio degustačních rostlin?
Ředkev růžová, Ředkev fialová, Hořčice, Brokolice, Hrášek, Slunečnice, Červené zelí, Kedlubna, Ředkvička. Velikost pěstebního obalu a druhy rostlin vyřešíme při objednání po telefonu. Rozhoduje především jaký máme čas na vyřešení objednávky, kolik Vás bude degustovat a zda chcete i pikantní rostliny.

Pavel Kopecký